Veteriner Laboratuvar

Veteriner Laboratuvar

Hemogram, minik dostlarımızın kan hücrelerindeki nicel değişimleri ortaya koyar. Enfeksiyon, anemi, pıhtılaşma problemleri, immun yetersizlik durumları hakkında bize bilgi verir. Biyokimyasal analizler, bazı enzim, mineral ve moleküllerin kandaki miktarını belirtir.
Veteriner Laboratuvar
Hemogram, minik dostlarımızın kan hücrelerindeki nicel değişimleri ortaya koyar. Enfeksiyon, anemi, pıhtılaşma problemleri, immun yetersizlik durumları hakkında bize bilgi verir. Biyokimyasal analizler, bazı enzim, mineral ve moleküllerin kandaki miktarını belirtir. Bu değerlerin doğrultusunda hastamızın organsal fonksiyonları hakkında kısa sürede bilgi edinebiliriz. İdrar tahlili: Uriner sistem hastalığından şüphelenilen durumlarda yapılan idrar analizleri ile idrar pH, glikoz, dansite, protein, hemoglobin miktarları tespit edilebilir. Bunun yanında idrar tutulumu durumlarındaki idrar mikroskobik incelemesi ile idrar taşları tespiti ve tür tayini yapabilmekteyiz. Yukarıda kısaca bahsedilen analizler acil durumlarda edinilmesi gereken sonuçlar sağladığı için laboratuvar anlamında en ihtiyaç duyulan ekipmanları bünyemizde bulunduruyoruz. Bunların haricindeki tüm tahlil ve analiz işlemlerini ie anlaşmalı veteriner laboratvarında gerçekleştirebilmekteyiz.
Veteriner Laboratuvar
Veteriner Laboratuvar
Veteriner Laboratuvar
Veteriner Laboratuvar
Veteriner Laboratuvar
SOSYAL MEDYA
MASLAK VET ZOO VETERİNER KLİNİĞİ Maslak Mahallesi Hadım Koruyolu Caddesi No: 6 Sarıyer / İstanbul Tel : 0212 332 06 08 Gsm: 0541 710 01 10 E-posta: maslakvetzoo@gmail.com Web: www.maslakvetzoo.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Veteriner Laboratuvar
Bizi Arayın