Hakkımızda

MASLAK VET ZOO VETERİNER KLİNİĞİ Ayazağa Merkezde yer alan 300 metrekare alana yapılandırdığımız kliniğimiz tüm ciddiyeti ile haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmet vermektedir. Kliniğimiz; bünyesindeki laboratuvar, röntgen odası, yoğun bakım üniteleri, ameliyathane, müşade odaları, muayene odaları, pansiyon ve yatar hasta servisleriyle Ocak 2018'de tam teşekküllü olarak faaliyetlerine başlamıştır. Deneyimli, dinamik ve geniş ekibimizle gündüz sağladığımız hizmetlerimizi, kesintisiz geceleri de alabilmenizi sağlamayı hedefleyen kliniğimiz, dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını sağlayabilmek ve sizlere uzaktan da destek verebilmek amacı ile her türlü teknolojik yatırımdan kaçınmamış, hem sorularınızın cevaplarını sizlere sağlayabilmek için hem de dostlarımızın sorunlarının çözümü için tüm fedakarlığı ile gerekli inisiyatifi almıştır. Yatırımlarımızın çıktısı olarak sizlere sunduğumuz kaliteli ve eşsiz hizmetlerimizi, daha uygun hallere getirmek için tüm alternatif yolları değerlendirerek, profesyonel çalışmalarımızın ürünü olan fark edilebilir tekliflerle karşınıza gelebilmekteyiz. Teknolojinin tüm alternatif yollarını değerlendirmek, sizlerle iletişimimizi güçlendirmek, sizlerin beklentilerini daima takip edip uygulanabilir hale getirmek, dostumuzla aranızdaki bağı güçlendirmek, sorunlarınızı ve sorularınızı minimuma indirmek iş alanımızı doğrudan kapsamasa bile asla vazgeçmeyeceğimiz etik kurallarımız arasında yer alacaktır. Amacımız sadece sağlık konusunda iyileştirmek değil, iyileştirmeyi her alanda uygulanabilir yapmaktır. Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Mobil uygulamamız aracılığı ile dostlarımızın gelecek aşılarını takip edebilir, randevulerinizi görebilirsiniz. Sokak hayvanları tedavilerinde kliniğimiz tedavi masraflarının yarısını üstlenmektedir.

Dosyalar

Kedi ve Köpekler İçin Zehirli Bitkiler Veteriner Farmakoloji ve Toksikoloji Derneği ile Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği tarafından hazırlanmış olan posteri indirebilirsiniz.
Hayvanları Koruma Kanunu ile Türk Ceza Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Hayvanları Koruma Kanunu ile Türk Ceza Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'nun tam metnini indirebilirsiniz.
5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun tam metnini indirebilirsiniz.
Hayvan Hakları Bildirgesi Hayvan Hakları Bildirgesi'nin tam metnini indirebilirsiniz.
SOSYAL MEDYA
MASLAK VET ZOO VETERİNER KLİNİĞİ Maslak Mahallesi Hadım Koruyolu Caddesi No: 6 Sarıyer / İstanbul Tel : 0212 332 06 08 Gsm: 0541 710 01 10 E-posta: maslakvetzoo@gmail.com Web: www.maslakvetzoo.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın