Karamel Artık Yeni Yuvasında. Mutluluklar Minik Dost.

Karamel bir sokak köpeğiydi. Sokak hayatı onu sıkmış olacak ki bir gün yerleşik hayata geçmeye karar verdi. O gün Koton Genel Müdürlüğü'ne giriş yaptı. Herkes çok sevdi Karameli, bu tatlı ufaklık kısa sürede Koton'un maskotu haline geldi. Karamel oranın otoparkında yaşıyordu ve hayvansever çalışanlar onunla ilgileniyor, beslemelerini yapıyorlardı. Bir gün Karamel talihsiz bir kaza geçirdi. Yaşadığı bu travmanın ardından kalçasında ve bacağında kırıklar oluştu. Yolumuz Karamel ile bu noktada keşişti. Kliniğimize getirilir getirlmez ilk müdahaleleri yapıldı, röntgenleri çekildi ve operasyonu planlandı. Geçirdiği başarılı ameliyatın ardından Karamel güçsüz de olsa ayakları üzerine basmaya başladı. Minik dostun istirahat etmesi gerekiyordu. Şirket yetkilileri ile yapılan görüşmelerimizin ardından Karamelin kliniğimizde bakımının devam etmesine karar verdik. Kimse tekrar otoparka dönmesini istemiyordu. Bizim Karamel kızımız her geçen gün daha da güçlendi. Kendine klinikte yeni arkadaşlıklar kurdu ve Karamel ile oynamaya Ayazağa çevresinden arkadaşları gelmeye başladı. Bir anda kliniğimizin de maskotu olmuştu. Günler geçti karamelin tam iyileşmesi tamamlandı ve pinleri, plakaları çıkarıldı. Karamel'in şansı onun hep yanındaydı ve Yaren Donar ile tanıştı. Bir gün yoğun bakım ünitemizde bulunan yavrularımıza süt anne getiren Yaren hanım Karameli gördü ve o an kararını verdi. Karameli sahiplenmek istiyordu. Koton yetkilileri ile görüştükten sonra mutlu haber hemen geldi. Artık Yaren Hanımın Karameli sahiplenmesi için hiçbir engel kalmamıştı. Artık Karamel yeni yuvasında. Kontrolleri yapıldı ve yaraları iyileşti. Yeni hayatında mutluluklar minik dost.
Karamel Artık Yeni Yuvasında. Mutluluklar Minik Dost.
SOSYAL MEDYA
MASLAK VET ZOO VETERİNER KLİNİĞİ Maslak Mahallesi Hadım Koruyolu Caddesi No: 6 Sarıyer / İstanbul Tel : 0212 332 06 08 Gsm: 0541 710 01 10 E-posta: maslakvetzoo@gmail.com Web: www.maslakvetzoo.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın