7/24 Acil Servis

7/24 Acil Servis

Veteriner Kliniğimiz 7 gün 24 saat her türlü acil duruma müdahale edebilmek için kesintisiz hizmet vermektedir. Olası bir trafik kazası, yüksekten düşme, boğulma, ısı çarpması, elektrik çarpması, yabancı cisim yutma, kavga ve yaralanmalar, zehirlenme, yanık, böcek sokması, kesik ve yabancı cisim batmaları..
7/24 Acil Servis
Veteriner Kliniğimiz 7 gün 24 saat her türlü acil duruma müdahale edebilmek için kesintisiz hizmet vermektedir. Olası bir trafik kazası, yüksekten düşme, boğulma, ısı çarpması, elektrik çarpması, yabancı cisim yutma, kavga ve yaralanmalar, zehirlenme, yanık, böcek sokması, kesik ve yabancı cisim batmaları, donma, göz yaralanmaları, genel durum bozuklukları gibi durumlarda hızlı müdahale, doğru teşhis ve tedavi uygulanabilmektedir. Laboratuvarımızda bulunan analiz cihazlarımız, son teknoloji bilgisayarlı röntgenimiz ve yoğun bakım ünitelerimizle günün her saati hizmetinizdeyiz. Gün içerisinde sunduğumuz tüm hizmetlerimiz, siz değerli ziyaretçilerimizin ve minik dostlarımızın tüm ihtiyaçları için 24 saat devam etmektedir.
7/24 Acil Servis
7/24 Acil Servis
7/24 Acil Servis
7/24 Acil Servis
7/24 Acil Servis
SOSYAL MEDYA
MASLAK VET ZOO VETERİNER KLİNİĞİ Maslak Mahallesi Hadım Koruyolu Caddesi No: 6 Sarıyer / İstanbul Tel : 0212 332 06 08 Gsm: 0541 710 01 10 E-posta: maslakvetzoo@gmail.com Web: www.maslakvetzoo.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
7/24 Acil Servis
Bizi Arayın